sigilosa

Kullanım örnekleri

sigilosa
secret
icon arrow

secret

Phonetic: "/ˈsiːkɹət/"

Part Of Speech: noun


Definition: A piece of knowledge that is hidden and intended to be kept hidden.

Example: "Can you keep a secret?" "Yes." "So can I."


Definition: The key or principle by which something is made clear; the knack.

Example: The secret to a long-lasting marriage is compromise.


Definition: Something not understood or known.


Definition: Private seclusion.

Example: The work was done in secret, so that nobody could object.


Definition: (in the plural) The genital organs.


Definition: A form of steel skullcap.


Definition: (often in the plural) Any prayer spoken inaudibly and not aloud; especially, one of the prayers in the Mass, immediately following the "orate, fratres", said inaudibly by the celebrant.

icon arrow

secret

Phonetic: "/ˈsiːkɹət/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make or keep secret.


Definition: To hide secretly.

Example: He was so scared for his safety he secreted arms around the house.

icon arrow

secret

Phonetic: "/ˈsiːkɹət/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Being or kept hidden.

Example: We went down a secret passage.


Definition: Withdrawn from general intercourse or notice; in retirement or secrecy; secluded.


Definition: Faithful to a secret; not inclined to divulge or betray confidence; secretive, separate, apart.


Definition: Separate; distinct.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!