patientez

Kullanım örnekleri

patientez
wait
icon arrow

wait

Phonetic: "/weɪt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A delay.

Example: I had a very long wait at the airport security check.


Definition: An ambush.

Example: They lay in wait for the patrol.


Definition: One who watches; a watchman.


Definition: (in the plural) Hautboys, or oboes, played by town musicians.


Definition: (in the plural) Musicians who sing or play at night or in the early morning, especially at Christmas time; serenaders; musical watchmen. [formerly waites, wayghtes.]

icon arrow

wait

Phonetic: "/weɪt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To delay movement or action until the arrival or occurrence of; to await. (Now generally superseded by “wait for”.)


Definition: To delay movement or action until some event or time; to remain neglected or in readiness.

Example: Wait here until your car arrives.


Definition: To wait tables; to serve customers in a restaurant or other eating establishment.

Example: She used to wait down at the Dew Drop Inn.


Definition: To attend on; to accompany; especially, to attend with ceremony or respect.


Definition: To attend as a consequence; to follow upon; to accompany.


Definition: To defer or postpone (especially a meal).

Example: to wait dinner


Definition: To remain chaste while one's lover is unavailable.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!