kepenek

Kullanım örnekleri

kepenek
shepherds felt cloak
icon arrow

felt

Phonetic: "/fɛlt/"

Part Of Speech: noun


Definition: A cloth or stuff made of matted fibres of wool, or wool and fur, fulled or wrought into a compact substance by rolling and pressure, with lees or size, without spinning or weaving.


Definition: A hat made of felt.


Definition: A skin or hide; a fell; a pelt.

icon arrow

felt

Phonetic: "/fɛlt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make into felt, or a feltlike substance; to cause to adhere and mat together.


Definition: To cover with, or as if with, felt.

Example: to felt the cylinder of a steam engine


Definition: To cause a player to lose all their chips.

icon arrow

cloak

Phonetic: "/ˈkloʊk/"

Part Of Speech: noun


Definition: A long outer garment worn over the shoulders covering the back; a cape, often with a hood.


Definition: A blanket-like covering, often metaphorical.

Example: Night hid her movements with its cloak of darkness.


Definition: That which conceals; a disguise or pretext.


Definition: A text replacement for an IRC user's hostname or IP address, making the user less identifiable.

icon arrow

cloak

Phonetic: "/ˈkloʊk/"

Part Of Speech: verb


Definition: To cover as with a cloak.


Definition: To hide or conceal.


Definition: To render or become invisible via futuristic technology.

Example: The ship cloaked before entering the enemy sector of space.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

İngilizce veya Türkçe alfabe, makale veya web sitesinden bir e-postayı, makaleyi veya web sitesini çevirmeniz mi gerekiyor? Sadece bu metni seçin ve resmi çevrimiçi çevirmen haline gelsin! 50 dünya dilinden profesyonel tercümanlarımız var. İşe yarıyor? Tabii ki işe yarıyor! İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.