homosexual latente

Kullanım örnekleri

homosexual latente
latent homosexual
icon arrow

latent

Phonetic: "/ˈleɪ.tənt/"

Part Of Speech: noun


Definition: (forensics) The residue left by a person's finger that can be made visible by a process such as powder dusting; a latent fingerprint.


Definition: An underlying cause that can be inferred from statistical correlations; factor.


Definition: Anything that is latent.

icon arrow

latent

Phonetic: "/ˈleɪ.tənt/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Existing or present but concealed or inactive.


Definition: (of a virus) remaining in an inactive or hidden phase; dormant.


Definition: Lying dormant or hidden until circumstances are suitable for development or manifestation.

icon arrow

homosexual

Phonetic: "/ˌhɒməʊˈsɛksjuːəl/"

Part Of Speech: noun


Definition: A person who is attracted solely or primarily to others of the same sex.

icon arrow

homosexual

Phonetic: "/ˌhɒməʊˈsɛksjuːəl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: (of a person or animal) Possessing sexual and/or emotional attraction towards members of the same sex. Examples being a male androphile or a female gynephile. (Sometimes used in the sense of sole/exclusive attraction.)


Definition: (of a romantic or sexual act or relationship) Between two people of the same gender-area; gay.

Example: My sister is currently in a homosexual relationship with a girl in her class.


Definition: Intended for or used by homosexuals, as a nightclub, a bar, etc.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Sözlüğümüz size İngilizce ve Türkçe terimleri arayabileceğiniz geniş bir kütüphane sunmaktadır. Örnekler ve ayrıştırma ile mesleğe, jargona ve yaygın ifadelere göre kelimeleri arayabilirsiniz. Uygulamalarımızı iPhone, Android, iPad, Windows 10/11 ve macOS için kullanabilirsiniz. Çevrimiçi İngilizce - Türkçe çevirmenimizde, kategoriye ve farklı telaffuzlara göre 2 milyondan fazla kelimeyi arayabilirsiniz.

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.