camarón cauque

Kullanım örnekleri

camarón cauque
cauque river prawn
icon arrow

river

Phonetic: "/ˈɹɪvə/"

Part Of Speech: noun


Definition: A large and often winding stream which drains a land mass, carrying water down from higher areas to a lower point, oftentimes ending in another body of water, such as an ocean or in an inland sea.

Example: Occasionally rivers overflow their banks and cause floods.


Definition: Any large flow of a liquid in a single body.

Example: a river of blood


Definition: The last card dealt in a hand.


Definition: A visually undesirable effect of white space running down a page, caused by spaces between words on consecutive lines happening to coincide.

icon arrow

river

Phonetic: "/ˈɹɪvə/"

Part Of Speech: verb


Definition: To improve one’s hand to beat another player on the final card in a poker game.

Example: Johnny rivered me by drawing that ace of spades.

icon arrow

prawn

Phonetic: "/pɹoːn/"

Part Of Speech: noun


Definition: A crustacean of the suborder Dendrobranchiata.


Definition: A crustacean sometimes confused with shrimp.


Definition: A woman with a very toned body, but an unattractive face.

Example: She's a prawn!


Definition: A fool, an idiot.

icon arrow

prawn

Phonetic: "/pɹoːn/"

Part Of Speech: verb


Definition: To fish for prawns.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.