burgado

Kullanım örnekleri

burgado
edible snail
icon arrow

edible

Phonetic: "/ˈɛdɪbl/"

Part Of Speech: noun


Definition: Anything edible.


Definition: (marijuana) a foodstuff, usually a baked good, infused with tetrahydrocannabinol from cannabutter etc.

icon arrow

edible

Phonetic: "/ˈɛdɪbl/"

Part Of Speech: adjective


Definition: That can be eaten without harm; innocuous to humans; suitable for consumption.

Example: edible fruit


Definition: That can be eaten without disgust.

Example: Although stale, the bread was edible.

icon arrow

snail

Phonetic: "/sneɪl/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any of very many animals (either hermaphroditic or nonhermaphroditic), of the class Gastropoda, having a coiled shell.


Definition: (by extension) A slow person; a sluggard.


Definition: A spiral cam, or a flat piece of metal of spirally curved outline, used for giving motion to, or changing the position of, another part, as the hammer tail of a striking clock.


Definition: A tortoise or testudo; a movable roof or shed to protect besiegers.


Definition: The pod of the snail clover.

icon arrow

snail

Phonetic: "/sneɪl/"

Part Of Speech: verb


Definition: To move or travel very slowly.

Example: The cars were snailing along the motorway during the rush hour.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!