béquille

Kullanım örnekleri

béquille
crutch
icon arrow

crutch

Phonetic: "/kɹʌtʃ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A device to assist in motion as a cane, especially one that provides support under the arm to reduce weight on a leg.

Example: He walked on crutches for a month until the cast was removed from his leg.


Definition: Something that supports, often used negatively to indicate that it is not needed and causes an unhealthful dependency; a prop

Example: Alcohol became a crutch to help him through the long nights; eventually it killed him.


Definition: A crotch; the area of body where the legs fork from the trunk.


Definition: A form of pommel for a woman's saddle, consisting of a forked rest to hold the leg of the rider.


Definition: A knee, or piece of knee timber.


Definition: A forked stanchion or post; a crotch.


Definition: A type of cross formed from two C-shapes joined back to back.

icon arrow

crutch

Phonetic: "/kɹʌtʃ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To support on crutches; to prop up.


Definition: To move on crutches.


Definition: To shear the hindquarters of a sheep; to dag.


Definition: To stir with a crutch (in soap making)

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çevirinin anadilde gerçek anlamda ses çıkarabilmesi için dilsel doğruluğun yanı sıra kültürel özellikler ve bilginin de sağlanması esastır. Bu yüzden dilin nüanslarını bilen İngiltere'den tercümanlarla çalışıyoruz. Türkçe ve İngilizce tercümanlarımız, çeviride hiçbir şeyin kaybolmamasını sağlamak için sorularınızı yanıtlamak ve açıklamalar sağlamak için her zaman hazırdır. Tercümanımızın rekor sürede doğru çeviriler sunabilmesinden ve bunun hızlı, güvenli ve tamamen ücretsiz olmasından gurur duyuyoruz! Kullanıcılarımızı önemsiyoruz.

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!